Pelin Akil’i yeni dizisinde tekrar keşfetmiş olacağız

Pelin Akil'i yeni dizisinde tekrar keşfetmiş olacağız

29

Pelin Akil, 2019 senesinin Nisan ayı içerisinde ikiz bebekleri Alin ile birlikte Lina’yı dünyaya getirmesinin ardından tekrardan kariyerine odaklanmış oldu.

 

Pelin Akil, 2019 senesinin Nisan ayı içerisinde ikiz bebekleri Alin ile birlikte Lina’yı dünyaya getirmesinin ardından tekrardan kariyerine odaklanmış oldu. Kaan Sekban’la beraber tiyatro üstüne çalışmalar gerçekleştiren oyuncu, daha sonra da televizyon programlarına adım atmış oldu ancak bu projeler üzerinde istediği sonucu almayı başaramadı.

Şimdi de Pelin Akil’le ilgili olarak çok daha yeni bir sınav başlamış oldu. 5 sezondan beri ekranda adeta bir fırtına gibi esmeye devam eden ATV kanalının Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizisi üzerinde bundan böyle ünlü oyuncu da yer almış olacak. Çok güçlü bir kadın karakteriyle dizi içerisinde yeteneklerini sergileyebilecek oyuncu, erkek egemen bir dizi üzerinde yer almakta olan az sayıdaki kadın oyunculardan bir tanesi de olmuş durumda. Dizinin altıncı sezondan ilk fragmanız üzerinde de ünlü oyuncu yer almış oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi, 166. yeni bölümüyle beraber yakın zamanda izleyicileriyle buluşmuş olacak. Pelin Akil ise Bahar adlı karakterle hayranlarını ekran başına toplamış olacak. Ünlü durumda buluna noyuncu heyecanını instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla göstermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.