EDHO sonunda başlıyor

EDHO sonunda başlıyor

47

ATV kanalının fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayına başlayacağı tarih çok büyük bir merak konusu idi.

 

ATV kanalının fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayına başlayacağı tarih çok büyük bir merak konusu idi. Oktay Kaynarca’nın başrollerinde yer almış olduğu söz konusu dizinin yeni sezon çekimlerinin başlamamış bir durumda bulunması da izleyen herkesi kaygılandırmıştı. Fakat ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Kaynarca, yakın bir zamanda çekimlerin başlayacak olduğunu ifade etmişti.

Eylül ayının gelmiş olmasıyla beraber bir çok dizi yayına başlamış oldu ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziden bir haber alınamamıştı. Nihayet beklenmekte olan müjdeli haber gelmiş oldu. TV100 kanalının yapmış olduğu habere bakılırsa dizinin 6 Ekim Salı gününde, yani önümüzdeki hafta tekrardan kendi günü içerisinde yayınlanacak olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Yeni sezon içerisinde eski isimlerin yanına çok daha yeni karakterler de ilave edildi. Diziye katılacak oyuncuların kimleri oynayacak oldukları da daha şimdiden merak konusu olmuş durumda. Bu sezon içerisinde bir çok yetenekli oyuncuyu kadrosuna dahil eden dizide, sürpriz bir takım hikayelerin de yer alacak olduğu anlaşılmakta söz konusu bu transferlerden.

Bir müddettir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziye katılmış olan isimler de medya üzerinde yer alıyordu. Bu söz konusu isimler ise Pelin Akil’in yanı sıra Ünal Silver ile birlikte Engin Benli, Adnan Biricik, Hakan Atalay, Gizem Arıkan ve Erol Babaoğlu olarak öne çıktı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.