Hekimoğlu adlı dizi için artık düşünmek gerekiyor

Hekimoğlu adlı dizi için artık düşünmek gerekiyor

10

İkinci sezona başlamış olduğundan bu zamana kadar Hekimoğlu adlı dizi bir iyi bir kötü reytingler elde edip şaşırtmayı sürdürüyor.

 

İkinci sezona başlamış olduğundan bu zamana kadar Hekimoğlu adlı dizi bir iyi bir kötü reytingler elde edip şaşırtmayı sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz hafta yükseliş sergilemiş olan dizi, bu hafta içerisinde de düşüşe geçmiş oldu. Burda Masumlar Apartmanı adlı dizinin çok harika çıkışı da önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.. Hekimoğlu adlı dizinin de hatırı sayılır çok önemli bir izleyici kitlesi yer alıyor. Dizinin 2. sezonuyla alakalı olarakta dikkatleri çekmiş olan bazı eleştiriler mevcut.

Dizinin temposu üzerinde düşüş en fazla dikkat çekmiş olan detay. İzleyenlere bakılırsa ilk sezonda tempo fazlasıyla yüksek
bir durumdaydı.. House MD adlı diziye sağdık kalınıp ilerlendiği bilinmekte. Fakat Hekimoğlu adlı dizide tek vakalı bölümlere geçiş yapmak biraz da temponun düşüş göstermesine neden olmuş olabilir. Dizinin ilk sezonu içerisinde aynı bölüm üzerinde çözülmeyi beklemekte olan iki tane vaka varken, zannediyoruz ki dizinin hikayesi çok daha hızlı akmış oluyor ve izleyenler de daha çok dikkat kesilmekteydi. Hekimoğlu adlı dizinin sıkı takipçileri ise poliklinik vakalarının artış göstermesinin gerekli olduğu fikrinde… En azından iki tane hasta olması ve ekibin iki ayrı vakayla bir bölümü tamamlayabilmesi konusunda istekleri bulunuyor.

Durağanlık yaşamakta bulunan Hekimoğlu adlı dizinin reytingleri üzerinde yer alan bu dalgalanma bununla açıklanabilir mi, şu aşama içerisinde kesin bir şey söylemek mümkün değil. Fakat tempolu bölümler gelirse kesinlikle reytingler de yükselmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.