Usta oyuncu bu diziyle ekranlara geri dönüyor

Usta oyuncu bu diziyle ekranlara geri dönüyor

39

ATV kanalında yayınlanmaya hazırlanan ve sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkan Maraşlı adlı dizinin hazırlıkları hala sürüyor.

 

ATV kanalında yayınlanmaya hazırlanan ve sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak öne çıkan Maraşlı adlı dizinin hazırlıkları hala sürüyor. Dizinin başrollerinde ise Burak Deniz ile birlikte Ali Boz yer alıyor. İki tane başarılı oyuncunun hayranlarının heyecanlı bir şekilde beklemekte oldukları diziyle alakalı çok daha yeni gelişmeler de yaşanmakta.

Aynı zaman içerisinde Aşk 102 adlı Netflix’in dizisi üzerinde de oynamakta bulunan Alina Boz’un bir müddet önce Covid-19 testi pozitif çıkmış idi. Evi içerisinde karantinaya alınmış olan ünlü oyuncunun sağlık durumu iyi ve tekrardan sete dönüş yaptı. Maraşlı adlı dizinin çekimleri de halen başlamış değil. Burak Deniz de ekranlara en son Bizim Hikaye adlı diziyle gelmişti.

Ethem Özışık’ın yazmış olduğu, Kudret Sabancı’nın de yönetmenliğini üstlenmiş olduğu söz konusu dizinin ekibine ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde Melis İşiten katılmış idi. İşiten, ardımızda bırakmış olduğumuz sene kızı Ada’nın da babası olarak tanınan meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu’yla evliliğini noktalamış idi.

En son bir isim daha diziye katılmış oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden bu ismi duyurmuş oldu. Uzun bir zamandan beri ekranlarda yer almayan ve bir zamanlar Hülya Avşar’la benzerliğinden dolayı çok büyük bir dikkat çekmiş olan Neslihan Acar, Maraşlı adlı dizide oynamaya başlayacak. Acar, en son O Hayat Benim adlı dizide oynamıştı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.