EDHO için transfer devam ediyor

EDHO için transfer devam ediyor

52

Yeni sezon içerisinde ATV kanalının fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapım, bayağı bir iddialı gelmeye hazırlanmakta.

 

Yeni sezon içerisinde ATV kanalının fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapım, bayağı bir iddialı gelmeye hazırlanmakta. Çekimleri çok geç başlamış olan söz konusu dizinin altıncı sezonundan önce transfer haberleri de arka arkaya gelmeyi sürdürmekte. Diziye yeni dahil olmuş olan isimlerle beraber yeni kimliklerin yanı sıra yeni hikayeler de gelmekte..

Oktay Kaynarca’nın başrollerinde yer aldığı diziye katılmış olanların arasında iki tane kadın oyuncu Pelin Akil ile birlikte Gizem Arıkan’la beraber bir çok erkek oyuncu da yer alıyor. Erkek ağırlıklı kadrosundan dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan diziye dahil olan son ismi Gazetecilerden Birsen Altuntaş twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu.

Yeni sezon içerisinde tekrardan Salı günleri ekranda yer alacak dizinin yayın günü de çok kısa bir zaman önce açıklanmış idi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi önümüzdeki hafta 6 Ekim Salı gününde en yeni bölümüyle yayında olmaya başlayacak.

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın yer aldığı diziye son dahil olan isim de Gökhan Akteke olmuş durumda. Oyuncu çok daha öncesinde Çukur adlı dizide Hakan adlı karaktere can vermişti. Öte yandan Diriliş Ertuğrul adlı yapımın yanı sıra Paramparça adlı yapım ile birlikte Karadayı adlı yapım, Kara Para Aşk adlı dizi ve Baba Candır adlı dizilerde de rol almış oldu. Akteke’ni Rıfkı adına sahip bir karaktere can vereceği de ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.