Yeni Hayat adlı dizi final yapıyor

Yeni Hayat adlı dizi final yapıyor

20

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yeni Hayat adlı dizi, geçmiş olduğumuz akşam beşinci bölümüyle ekranlardaydı.

 

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yeni Hayat adlı dizi, geçmiş olduğumuz akşam beşinci bölümüyle ekranlardaydı. Serkan Çayoğlu’nun yanı sıra Tayanç Ayaydın ile birlikte Melisa Aslı Pamuk ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturmuş olan diziyle alakalı ne kadar üzücüdür ki final kararı verilmiş durumda! Aslına bakılırsa gelen reytinglerin ardından bu karar beklenmekteydi ancak yine de kanalın bir müddet daha şans tanıması umulmaktaydı.

Çok büyük bir çabanın yanı sıra emeklerle hazırlanmış olan dizilerin, bir kaç bölümün ardından reytinglerinden dolayı ekrana veda etmeye başlamalarına artık izleyiciler de alışmış durumda ancak her sezon başlangıcında yaşanmakta olan yaprak dökümü biraz daha hızlı başlamış durumda. Ardımıza bırakmış olduğumuz günler içerisinde Gençliğim Eyvah adlı dizinin yanı sıra Bay Yanlış adlı dizi ve Güvercin adlı dizilerin de final haberleri gündeme gelmeye başlamıştı.

Bu defa ise Yeni Hayat adlı yapımla alakalı geçmiş olduğumuz akşam beşinci bölümle alakalı alınmış olan reytinglerin hemen sonrasında çok ani bir karar verilmiş oldu. Mucize Doktor adlı yapım ile birlikte Bir Zamanlar Çukurova adlı yapım gibi iki diziye rakip olmayı başaramayan Yeni Hayat adlı dizi, ekrana veda etmiş durumda. Haberi ise Gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.