Kanal D Yeni Hayat adlı diziye bir şans daha vermiş durumda

Kanal D Yeni Hayat adlı diziye bir şans daha vermiş durumda

18

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yeni Hayat adlı diziyle alakalı olarak hafta içinde kanalın final kararı almış olduğu haberi aniden çok fazla şaşırtmıştı. İzleyen herkesi sosyal medya üzerinden tepki vermiş oldukları bu kararın alınması konusunda reytingler etkili olmuş durumdaydı

 

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yeni Hayat adlı diziyle alakalı olarak hafta içinde kanalın final kararı almış olduğu haberi aniden çok fazla şaşırtmıştı. İzleyen herkesi sosyal medya üzerinden tepki vermiş oldukları bu kararın alınması konusunda reytingler etkili olmuş durumdaydı. Hafta içinde beşinci bölümüyle ekranlara gelen dizinin 8. bölüm içerisinde final yapacağı duyurusu yapılmıştı.

Büyük çabanın yanı sıra emeklerle hazırlanmış olan dizinin aniden bitirilme kararı alınmış olması izleyenlerden de çok büyük bir tepki almış oldu. Lakin farklı bir ilginç durum ortaya çıkmış oldu ve izleyen herkesi çok sevindirecek, en azından az daha umutlandırabilecek bir gelişme yaşanmış oldu.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu kulis bilgisine bakılırsa sekizinci bölümde final yapacak olduğu ifade edilen diziyle ilgili olarak kanal biraz daha bekleme konusunda karar almış durumda. En azından net bir karar verebilmek amacıyla altıncı bölümün reyting sonuçları da beklenmiş olacak.

OJO Pictures imzasna sahip diziyle alakalı yaşanmış olan bu son gelişmenin hemen sonrasında, bu hafta içerisinde Perşembe gününde ekranlara gelecek yeni bölüm bayağı bir kritik desek yanlış olmaz! Çünkü reytingler beklenmekte olduğu gibi gelmez ise, final konusundaki karar da kesinleşmiş olacak!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.