Burçin Terzioğlu ekranlara geri dönüyor

Burçin Terzioğlu ekranlara geri dönüyor

25

Ünlü oyunculardan biri olan Burçin Terzioğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda Kurşun adlı dizide başrolde yer almış idi.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Burçin Terzioğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda Kurşun adlı dizide başrolde yer almış idi. Engin Altan Düzyatan’la beraber yer almış olan söz konusu oyuncu, çok büyük iddialarla başlamış olan dizinin kısa zaman içinde yayından kaldırılmasının hüznünü yaşamış idi.

Pandemi ile alakalı süreçte Mucize Doktor adlı dizinin yanı sıra Sadakatsiz adlı diziyle dde görüşmeler yapmış olan oyuncu, herhangi bir şekilde anlaşma yapmış değil. İki tane dizi için de kapısını kapatmış olan oyuncu, Salı günlerinde Star TV kanalında ekranlara gelen Menajerimi Ara adlı diziyle tekrardan ekrana dönüş yapma konusunda karar vermiş oldu. Fakat söz konusu bu geri dönüş yalnızca bir bölümlük, misafir oyuncu olarak yaşanmış olacak. Ünlü gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş’ın haberine bakılırsa Menajerimi Ara adlı dizinin 8. bölümü içerisinde Hazal Kaya’yla beraber Burçin Terzioğlu konuk oyuncular şeklinde ekrana gelmiş olacak.

Burçin Terzioğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz gün gerçekleştirdiği açıklama üzerinde de yeni sezonla ilgili olarak herhangi bir dizi anlaşması bulunmadığını da ifade etmişti. ünlü durumda bulunan oyuncu; ‘Pandemiden çıkınca bazı görüşmeler yaşandı. Bir şey netice vermiş değil. Şükür ancak her şey yolunda’ ifadeleriyle konuşmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.