Maria ile Mustafa adlı dizi adeta finalden dönmüş durumda

Maria ile Mustafa adlı dizi adeta finalden dönmüş durumda

24

ATV kanalının Pazar günleri yayınlamaya başladığı Maria ile Mustafa adlı dizisinin reytingleri sürekli olarak düşüş gösteriyor.

 

ATV kanalının Pazar günleri yayınlamaya başladığı Maria ile Mustafa adlı dizisinin reytingleri sürekli olarak düşüş gösteriyor. Hilmi Cem İntepe ile birlikte Jessica May’i başrolde buluşturmuş olan dizinin yayından kaldırılabilecek olduğuna yönelik söylentiler de ortaya atılmış durumda.

Fakat finalle alakalı iddiaları çürütmekte olan çok yeni bir gelişme yaşanmış durumda. Aslına bakılırsa bu durum kanalın diziye vermiş olduğu çok büyük bir şans şeklinde de değerlendirilecek olabilir. Maria ile Mustafa adlı dizinin senaryosuna yönelik çok ciddi eleştiriler bulunuyordu. Bu problemi çözebilme adına da bir takım değişiklikler yapılmış oldu.

Zalim İstanbul adlı diziyi yazmış olan Aysun Erdoğan ile birlikte Seda Çakır Avunduk’la anlaşmaya varıldığı ortaya çıkmış durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın elde etmiş olduğu kulis bilgisine bakılırsa, söz konusu ikili 7. bölüm itibariyle diziyi eline almış olacak.

11 Ekim Pazar gününde altıncı bölümünün yayınlanacağı açıklanan dizinin senaryo grubunda gerçekleşen bu değişiklik, ilk düşüncenin yayından tamamen kaldırma değil, biraz daha şans verme şeklinde olduğunu da açıkça ortaya koymakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.