Demet Akbağ ekranlara geri dönüyor

Demet Akbağ ekranlara geri dönüyor

86

Ünlü Oyunculardan biri olan Demet Akbağ, çok uzun bir aranın sonrasında ekranlara dönüş yapmaya hazırlanmakta.

 

Ünlü Oyunculardan biri olan Demet Akbağ, çok uzun bir aranın sonrasında ekranlara dönüş yapmaya hazırlanmakta. Aslına bakılırsa onu ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda Star TV kanalında yayınlanmakta olan Menajerimi Ara adlı dizide konuk oyuncu şeklinde görmüştük. Hayranlarının yanı sıra evenleri ile birlikte onu çok özlemiş olanlar, çok kısa bile olsa Akbağ’ı izleme olanağı bulmuş idi.

Demet Akbağ’ın adı Şahmeran adına sahip diziyle anılmaya başlandı. İrfan Şahin’in 1441 Productions adına sahip firmanın bir yapımı olarak öne çıkan Şahmeran adlı dizide ilk olarak Deniz Çakır’ın ismi geçmekteydi ancak yeni açıklanmış olan kadroda hiç bir şekilde yer almamakta. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın sosyal medya üzerinden vermiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Akbağ, Evrim Alasya’nın yanı sıra Yusuf Çim ile birlikte Bekir Aksoy’la kamera karşısına geçmiş olacak.

Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın yer alacağı dizinin senaristi de Erkan Birgören olarak öne çıktı. Dizinin, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda ekranlara veda etmiş olan İstanbullu Gelin adlı dizinin çekimlerinin yapıldığı Beykoz ilçesindeki konakta çekilecek olduğu da elde edilen bilgilerin arasında.

Konak, aslına bakılırsa yaşanmakta olan bir yer değil. İstanbullu Gelin dizisiyle ilgili olarak Beykoz Kundura Fabrikası arasizi üzerinde inşa edilmiş idi. Bu defa ise Şahmeran adlı diziye ev sahipliği yapıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.