Elçin Sangu’dan final kararına isyan

Elçin Sangu'dan final kararına isyan

29

Ünlü oyuncularan biri olan Elçin Sangu, sevgilisinin açmış olduğu dükkanın tanıtımına katılım gerçekleştirdi

 

Ünlü oyuncularan biri olan Elçin Sangu, sevgilisinin açmış olduğu dükkanın tanıtımına katılım gerçekleştirdi. Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu, daha öncesinde hiç bir şekilde denenmemiş bir platform olarak öne çıkacağını, tasarımcıların mevcut durumdaki ürünlerinin sergilenecek olduğunu ifade etti.

Star TV ekranı üzerinde Cumartesi akşamlarında karşımıza çıkan İyi Günde Kötü Günde adlı dizi, 17 Ekim Cumartesi gününde ise ekranlara veda etmiş olacak. Dizinin düşmüş olduğu bu durumu halen hazmedememiş olan Elçin Sangu, tekrardan romantik komedi dizisiyle dönüş yaptığında hayranları bayağı bir övgü dolu paylaşımlarda bulunmuştu

Leyla isimli karakteri de çok beğenmiş olan dizi hayranları, yapımın kısa zamanlı olmasından dolayı da çok büyük bir üzüntü yaşamış oldu. Elçin Sangu ise hem üzgün bir durumda hem ise çok kızgındı.

Dizisiyle ilgili olarak ‘‘reyting kurbanı’’ şeklindeki ifadeye katılmamış olan oyuncu, başka nedenleri olduğuna da vurgu yapmış oldu. Başka şeyler gerçekleşmiş olduğunu da ifade ederek kinayeli bir ifade kullanmış olan Elçin Sangu açıklamasında set in yanı sıra yapımla alakalı bir şey olmadığını ve tamamen iç dinamiklerle ilgili olduğuna değindi ve bu konunun Star TV kanalıyla alakalı olduğunu da belirtmiş oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.