Maria ile Mustafa adlı diziye ATV kanalından büyük bir destek

Maria ile Mustafa adlı diziye ATV kanalından büyük bir destek

38

ATV ekranı üzerinde Pazar akşamlarında karşımıza gelen Maria ile Mustafa adlı dizinin hatırı sayılır bir izleyici grubu oluşmuş durumda.

 

ATV ekranı üzerinde Pazar akşamlarında karşımıza gelen Maria ile Mustafa adlı dizinin hatırı sayılır bir izleyici grubu oluşmuş durumda. Kapadokya içerisinde çekimlerine devam edilmekte bulunan söz konusu dizinin hikayesi pek çok kişiyi sarmış durumda. Fakat reytinglerle alakalı sonuçlar şu zamana kadar iyi gelmemiş durumda.

Hilmi Cem İntepe ile birlikte Jessica May’in başrollerini paylaşmış olduğu söz konusu dizinin hikayesi derinleşmeye başladıkça izleyiciler daha da fazla heyecanlanmakta. ATV kanalının da çok düşük reytinglere karşın Pazar akşamlarında diziyi yayınlamayı sürdürmesi aslında çok önemli bir gelişmedir. Maria ile Mustafa adlı diziye şans tanımış bulunan ATV kanalı, reytinglerin yükselebilmesini de umut etmekte.

Diziyle ilgili olarak on bölümlük bir anlaşma yapılmış olduğu şeklinde sosyal medya platformlarına yansımış olan bir takım iddialar mevcut. Dizi tutturabilmenin fazlasıyla zor olduğu bir ortam içerisinde yapımlarla ilgili çok ani karar almak, kanallar yönünde farklı problemleri de beraberinde getirmekte. Yeni hazırlanabilecek bir başka dizinin de tutup tutmayacak olduğu hiç bir şekilde kesin değil. Sonuca bakılacak olursa ekranda süren yapımlara çok daha töleranslı davranabilmek şart.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.