Gönül Dağı isimli dizi bir eksiği kapatmış olacak

Gönül Dağı isimli dizi bir eksiği kapatmış olacak

119

TRT1 kanalı tam tamına dört sezondan beri Cumartesi akşamlarında yayınlamakta olduğu Kalk Gidelim adlı diziyi Perşembe gününe çekmiş oldu..

 

TRT1 kanalı tam tamına dört sezondan beri Cumartesi akşamlarında yayınlamakta olduğu Kalk Gidelim adlı diziyi Perşembe gününe çekmiş oldu.. Kendi kitlesine sahip bulunan Kalk Gidelim adlı dizi, yeni günü içerisinde de kesinlikle izleyicisini ekran başına toplamış olacaktır. Fakat Kalk Gidelim adlı dizinin yerine geleceği açıklanan Gönül Dağı adlı dizi de çok dikkat çekmiş olacak.

TRT 1 kanalının Kalk Gidelim adlı çok önemli bir dizi gibi oturmuş bir diziyi dahi yerinden eden Gönül Dağı adına sahip yeni dizisinin izleyicileri sarmış olan bir hali mevcut. Fragmanlara yansımış olan Bozkırın güzellikleri izleyen herkesi daha şimdiden etkilemiş durumda. Berk Atan ile birlikte Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaşmış olduğu Gönül Dağı adlı diziyle sosyal medyada da güzel yorumlar görebilirsiniz.

”Nihayet Anadolu insanının sevgisi ile birlikte saygısını ve de sevecenliğini anlatmakta olan bir dizi karşımıza çıktı. Şükürler olsun ve reytingi de çok fazla olsun” ifadeleriyle yorum bırakmış olan bir tane izleyici, pek çok kişinin düşüncesine tercüman olmuş durumda. Ciddi anlamda da Anadolu insanının özelliklerini açık bir şekilde anlatabilecek, sıcak bir durumda ve çok keyifli bir diziye fazlasıyla ihtiyaç bulunuyordu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.