FOX Tv istemedi Kanal D kaptı

FOX Tv istemedi Kanal D kaptı

34

Mart ayı içerisinde çekimlerine başlanmış olan Bir Annenin Günahı adlı dizi araya pandeminin girmesinden dolayı çekimleri durdurma kararı almıştı

 

Mart ayı içerisinde çekimlerine başlanmış olan Bir Annenin Günahı adlı dizi araya pandeminin girmesinden dolayı çekimleri durdurma kararı almıştı. Özge Özberk’in başrolünde bulunan dizinin akıbeti de hiç bir şekilde belli değildi. Fakat Fox TV kanalının diziyi yayınlamayacak olduğu da ortaya çıkanlar arasındaydı.

Bir Annenin Günahı isimli diziyle alakalı olarak bu defa da Kanal D’yle bir anlaşma yapılmış oldu. Özge Özberk ile Mehmet Aslantuğ dizinin başrollerini paylaşacaktı. Fakat Kanal D’ye geçmiş olan dizi içerisinde başrol değişikliği de yaşanmış oldu. Kanal D kanalının yapımını Limon Yapım şirketi, yapımcılığını ise Hayri Aslan’ın üstlenmiş olduğu söz konusu yeni dizisi çok yakın bir zamanda izleyici ile buluşmuş olacak..

Filipinler içerisinde adeta reyting rekorları kırmış olan ‘‘A Mother’s Guilt’’ adlı diziden uyarlanarak yapılan Bir Annenin Günahı adlı dizinin başrollerini ise Musa Uzunlar’ın yanı sıra Özge Özberk ile birlikte Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay Pamir Pekin ve Simay Barlas paylaşacak. İlk versiyon içerisinde başrollerde yer almış olan Mehmet Aslantuğ ve Hafsanur Sancaktutan’ın dizi içerisinde yer almamaları çok fazla dikkat çekmiş durumda. Emre Kınay’ın yanı sıra Pamir Pekin ile birlikte Musa Uzunlar ve Simay Barlas ise ekibe yeni katılmış isimlerden.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.