Hekimoğlu adlı diziyle ekranlara dönüş yapacak

Hekimoğlu adlı diziyle ekranlara dönüş yapacak

65

Ünlü oyunculardan biri olan Gizem Erman Soysaldı, seneler öncesinde Arka Sokaklar isimli dizide rol almıştı.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Gizem Erman Soysaldı, seneler öncesinde Arka Sokaklar isimli dizide rol almıştı. Muazzez yani Komiser Muzo adlı karaktere can vermiş olan oyuncu, halen dizinin hayranlarının aklından çıkabilmiş değil. Uzun bir zamandan beri dizilerde de görünmemiş olan ünlü oyuncu, aradan geçmiş olan altı senenin sonrasında tekrardan dizilere dönüş yapacak.

Kanal D ekranlarında Salı akşamlarında karşımıza çıkan Hekimoğlu adlı dizinin yeni konuk oyuncusu da Gizem Erman Soysaldı olmuş durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa ünlü durumdaki oyuncu, 20 Ekim tarihi içerisinde karşımıza çıkacak 22. bölüm içerisinde Hekimoğlu adlı dizide boy göstermiş olacak.

Cevval bir menajer olarak öne çıkan Ceren isimli karaktere can verecek olan Gizem Soysaldı, yalnızca tek bir bölümde karşımıza gelecek. İçerdekiler ismine sahip filmi ile birlikte en iyi kadın oyuncu ödüllerine layık bulunmuş olan Soysaldı, uzun bir aranın sonrasında setlere döndüğünden dolayı da çok mutlu olduğu açıklamasında bulundu.

Son zamanlarda reytingleri düşüş yaşamaya başlayan Hekimoğlu adlı dizinin farklı bir konuk oyuncusu ise Belçim Bilgin’in Selin adlı karakterle ekipte yer almayı sürdürdüğünü de anımsatmamızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.