Sihirli Annem adlı dizi yeni versiyonla tekrardan çekilecek

Sihirli Annem adlı dizi yeni versiyonla tekrardan çekilecek

23

Türk televizyon tarihine adeta damgasını vurmuş olan fantastik bir çocuk dizisi olarak öne çıkan Sihirli Annem, uzun seneler boyunca ekranda kalmayı başarmıştı.

 

Türk televizyon tarihine adeta damgasını vurmuş olan fantastik bir çocuk dizisi olarak öne çıkan Sihirli Annem, uzun seneler boyunca ekranda kalmayı başarmıştı. 2003 senesinde başlamış olan bu serüven 2012 senesine kadar devam etmiş ve televizyon dünyasının uzun soluklu dizilerinden bir tanesi de olmuş idi..

Çok geniş bir kadroya sahip durumda bulunan Sihirli Annem adlı dizinin tekrardan çekilmesiyle alakalı yeni bir haber gündeme gelmiş durumda. Fakat çekilmesi planlanan söz konusu bu bölümler televizyonda yayınlanmıyor olacak. Acun Ilıcalı’nın çok kısa bir zaman önce ortaya çıkmış olan yeni kanalıyla alakalı özel bir şekilde çekilmiş olacak.

Ardımızda bırakmış olduğunuz gün, eşini çok kısa bir zaman önce yitirmiş olan Özgü Namal’ın da bir projesinde rol alacak olduğu bilgisine ulaşılan Exxen adlı kanalla alakalı detaylar da aralıksız bir şekilde geliyor. Sihirli Annem adlı dizinin Süreç film şirketi tarafından Exxen kanalına çekilecek olduğu bilgisini aktaran ünlü Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden söz konusu bu dizinin 20 bölüm çekilmesinin planlanmakta olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.