Kanal D final kararı aldı

Kanal D final kararı aldı

24

Yaz döneminde başlamış olan dizilerden bir tanesi daha finale yürümeye başladı. Bu yaz başlamış olan ve ekranlarda kalmaya devam eden tek dizi Sen Çal Kapımı olarak öne çıkıyor

 

Yaz döneminde başlamış olan dizilerden bir tanesi daha finale yürümeye başladı. Bu yaz başlamış olan ve ekranlarda kalmaya devam eden tek dizi Sen Çal Kapımı olarak öne çıkıyor.. Pandemiden sonra çok zorlu şartlarda başlamış olan yaz dizilerinden üç tanesi şimdilik elenmiş durumda.

Fox TV kanalı, Özge Gürel ile birlikte Can Yaman ikilisinin başrollerinde yer almakta olduğu Bay Yanlış adlı dizini reytinglerinin düşmesinden dolayı 14. bölüm içerisinde yayından kalırmış oldu. Hemen sonrasında ise Atv kanalı, Cengiz Bozkurt ile birlikte Levent Ülgen’in başrollerini paylaştığı Gençliğim Eyvah adına sahip diziyi 17. bölümden itibaren bitirmiş oldu.

Kanal D de Cumartesi günlerinde yayınlanmakta olan Çatı Katı Aşk adlı diziyle alakalı çok büyük bir sabır göstermiş oldu. Her yol denenmeye başlandı fakat bir türlü reytingler artış göstermesi. Ezgi Şenler giderek yerine de Selin Şekerci gelmiş oldu. Hikaye aşk noktası üzerinde ise komediye doğru evrilmiş oldu. Fakat bütün bu çabalar da sonuç vermeye yetmedi. Dizinin 15. bölümüyle alakalı reytingleri 2’li seviyeleri dahi zar zor yakalamaktaydı. Yani aslında bir umutsuz bir vaka durumuna dönmüştü.

Kanal D’nin ise daha ne kadar zaman sabır gösterecek olduğu merak edilmeye başlanmıştı. Ancak anlaşılan o ki, bundan böyle sabır gösterilmemiş olacak. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılırsa Kanal D, Çatı Katı Aşk adlı diziyle alakalı final kararı almış oldu. 24 Ekim Cumartesi gününde 16. bölümü ile beraber dizi final yapmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.