Merve Oflaz’a gelmiş olan büyük bir şans

Merve Oflaz'a gelmiş olan büyük bir şans

104

Ünlü oyunculardan biri olan Merve Oflaz, Arka Sokaklar adlı diziye 12. sezon içerisinde dahil oldu. Üç senedir dizide boy göstermeye devam eden oyuncu, Bahar karakteriyle beraber hayranlarından çok büyük bir destek görmekte.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Merve Oflaz, Arka Sokaklar adlı diziye 12. sezon içerisinde dahil oldu. Üç senedir dizide boy göstermeye devam eden oyuncu, Bahar karakteriyle beraber hayranlarından çok büyük bir destek görmekte. Diziye çok fazla yakışmış olan Oflaz, oyunculuk hususunda deneyimlerini arttırabilecek bir sette yer alıyor.

Zafer Ergin gibi çok önemli bir ustanın yanında; Şevket Çoruh’un yanı sıra İlker İnanoğlu ve Özgür Ozan gibi isimlerle aynı sette yer almanın farkını yaşamaya başlayan Merve Oflaz, mesleğiyle alakalı da bu isimlerden fazlasıyla önemli tecrübeler edinmekte.. Aslına bakılırsa genç oyuncu açısından da fazlasıyla büyük bir şanstır bu..

Arka Sokaklar adlı yapımda ekibe kısa zaman içinde uyum sağlamış olan, izleyicileri de etkilemeyi başarmış olan başarılı ve ünlü oyuncu, sosyal medya paylaşımlarından dolayı da dikkatleri çekmekte. Oyuncu, Pazar gününde sette bulunduklarını ifade etmiş olan bir fotoğrafını patlaştı.

‘Operasyon başarılı’ şeklindeki notla bir fotoğrafını yayınlamış olan oyuncu, tekrardan hayvan sevgisine vurgu yapmış oldu. Hayvan ile birlikte doğa hususunda fazlasıyla duyarlı durumda bulunan Merve Oflaz, sık bir şekilde paylaşımlarda bulunarak takipçilerini de bilinçlendirme konusunda çaba harcamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.