Kıvanç Tatlıtuğ iddialı bir şekilde dönecek

Kıvanç Tatlıtuğ iddialı bir şekilde dönecek

23

Çarpışma isimli dizinin sonrasında ekranlarda yer almamış olan Kıvanç Tatlıtuğ hayranları, onu meraklı bir şekilde bir dizide rol alması amacıyla beklemekteydi.

 

Çarpışma isimli dizinin sonrasında ekranlarda yer almamış olan Kıvanç Tatlıtuğ hayranları, onu meraklı bir şekilde bir dizide rol alması amacıyla beklemekteydi. O haber artık gelmiş durumda fakat Tatlıtuğ’un yeni başlayacak olduğu dizisi televizyon ekranı üzerinde değil dijital ortam içerisinde yayınlanmış olacak. Son zamanlarda bir çok ünlü oyuncunun yaptığı gibi Kıvanç Tatlıtuğ da hem çok daha az riske sahip, hem çok daha cesur senaryoların bulunduğu ve en fazla dikkat çekmiş olan dijital platform olarak öne çıkan Netflix platformunda yayınlanacak bir tane diziyi tercih etmiş durumda.

Kıvanç Tatlıtuğ hayranı olanlardan bazılarının bu söz konusu diziyi izlemek amacıyla Netflix üyesi olmasalar dahi bundan sonra üye olacakları da aşikar. Çünkü oyuncunun çok ciddi fanları yer alıyor. Üstüne üstlük her yapım içerisinde çok daha farklı karakterlerle başarılı bir oyunculuk sergilemeyi başaran Kıvanç Tatlıtuğ, iddialı bir yapım ile beraber daha izleyicisiyle buluşmuş olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda oturacak olan isim ise son zamanların en başarılı yönetmenleri arasında bulunan Tolga Karaçelik. Bir Denizaltı Hikayesi adını taşımakta bulunan dizinin çalışmaları devam ediyor.

Gazetecileren Birsen Altuntaş, dizi ile alakalı vermiş olduğu kulis bilgisi konusunda aksiyon ve macera türündeki bir dizi olacağını da açık bir şekilde ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.