Kalk Gidelim isimli dizide önemli bir problem

Kalk Gidelim isimli dizide önemli bir problem

27

TRT1 ekranları üzerinde 4. sezonuna devam etmeye başlayan Kalk Gidelim isimli dizi, geçmiş olduğumuz hafta gün değişikliği yaşamış idi.

 

TRT1 ekranları üzerinde 4. sezonuna devam etmeye başlayan Kalk Gidelim isimli dizi, geçmiş olduğumuz hafta gün değişikliği yaşamış idi. Gönül Dağı adına sahip mükemmel bir bozkır hikayesi, Kalk Gidelim adlı dizinin yerini almış oldu. Aslında Gönül Dağı isimli dizi fazlasıyla etkili bir proje olarak öne çıksa da yine de Kalk Gidelim adlı dizinin yerinden edilmiş olmasını izleyenler hoş karşılamış değil..

Perşembe günlerinde yayınlanmaya başlamış olan dizinin ardımızda bırakmış olduğumuz hafta gelen reyting sonuçları izleyenlerin bir kısmının yitirildiği gerçeğini ortaya çıkartmıştı. Bu akşam da 125.bölüm ekranlara gelecek ve TRT1 kanalının asıl hedefi de kemik izleyici grubunu Perşembe günlerine taşıyabilmek..

Kalk Gidelim dizisine hayran olanların büyük bir kısmı yeni gün içerisinde de diziye destek vermeye devam ediyor. Fakat halen destek vermemekte olanlar için de TRT1 kanalı sık bir şekilde fragman paylaşarak ve yeni günle alakalı bilgilendirmeler yapıp durumu değiştirmeye çaba gösteriyor.

Ufuk Özkan’ın yanı sıra Mehtap Bayri ile brlikte Erkan Sever ve Ayça Varlıer’in başrollerini paylaşmış olduğu Kalk Gidelim isimli dizi, perşembe günlerinde ise çok güçlü rakiplerle mücadelede bulunmak zorunda. Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin yanı sıra Mucize Doktor isimli dizi ile birlikte Yeni Hayat isimli dizi ve 5 Kasım tarihi itibariyle de Alev Alev isimli dizileri TRT1 kanalının yapımının karşısında yer alan en iddialı projeler arasında.

Bu akşam izleyiciyle buluşacak 125. bölüm içerisinde Azerbaycan hassasiyetiyle alakalı sahneyi de bulmuş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.