Atiye adlı dizinin üçüncü sezon çekimleri bitti

Atiye adlı dizinin üçüncü sezon çekimleri bitti

44

Netflix isimli platformun Türk dizilerinden biri olan Atiye’nin üçüncü sezon çekimleri de sona erdi.

 

Netflix isimli platformun Türk dizilerinden biri olan Atiye’nin üçüncü sezon çekimleri de sona erdi. Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsur ile birlikte Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’ün başrolünde oynamakta oldukları dizinin birinci sezonu, 2019 senesinin Aralık ayının sonunda yayınlanmış idi. Netflix platformuyla alakalı çekilmiş olan dizi, farklı ülkeler üzerindeki The Gift ismiyle izlenmekte. Diziyle beraber fantastik bir hikayenin odak noktasında yer almakta bulunan Göbeklitepe ile birlikte Türkiye’nin çok daha değişik kentleri de tanıtılmış olmakta.

İkinci sezonu Eylül ayı içerisinde yayınlanmış olan Atiye adlı dizinin üçümcü sezon çekimleri de Ağustos ayında başlamıştı. Ekip bir müddet İstanbul ili içerisinde çalıştı ve Eylül ayının ilk dönemlerinde de üç hafta kadar çekimlere ara verilmiş oldu. Beklenmekte bulunan şartların oluşmasıyla beraber bu defa oyuncularla beraber ekip Mardin iline gitti.

Bir kaç haftadan beri Mardin ili içerisinde çekimler sürüyordu. Beren Saat ile birlikte oyunculardan bazıları da bazı zamanlarda kamera arkasından fotoğraflar yayınlıyordu. en son ise Beren Saat’in Mehmet Günsur ile birlikte Yönetmenlerden Burcu Alptekin ile vermiş olduğu bir poz ise instagram platformu üzerinde dikkat çekmiş idi.

Bugünden itibaren dizinin setinin toplanmaya başlanmakta olduğu ve Atiye isimli dizinin Mardin çekimlerinin de sona ermiş olduğu bilgisine ulaşıldı. Dizinin tam olarak ne zaman yayınlanacak olduğu da büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.