EDHO adlı dizi için önemli bir isim katılacak

EDHO adlı dizi için önemli bir isim katılacak

105

ATV kanalında Salı akşamlarında ekrana gelmiş olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin yeni sezonu içerisinde diziye çok daha yeni karakterler katılmış oldu ve katılmayı sürdürüyor.

 

ATV kanalında Salı akşamlarında ekrana gelmiş olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin yeni sezonu içerisinde diziye çok daha yeni karakterler katılmış oldu ve katılmayı sürdürüyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı diziye katılım gerçekleştiren yeni karakterler, aslında en yeni hikayeleri de beraberinde getirmekte.

Çok kısa bir zaman önce Yunus Emre Yıldırımer’in Alparslan isimli karakterle katılmış olduğu dizinin izleyenleri, bu karakteri fazlasıyla çok sevmiş ve sosyal medya üzerinden da bir çok mesaj paylaşmışlardı. Yıldırımer’in oynamakta olduğu Alparslan adlı karakterle ilgili ‘Yeni Polat Alemdar’ yorumları yapılmış idi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde farklı bir ismin daha katılım gerçekleştirmesiyle dizinin yeni yüzleri de çoğalmaya başlamış idi. En son Çukur isimli dizide Reşit isimli karaktere can veren usta oyunculardan Muhammed Cangören’in diziye dahil olması da izleyiciler tarafından olumlu bir şekilde karşılanmış ve sosyal medya üzerinde usta oyuncuyla ilgili olarak çok harika yorumlar yapılmış idi.

Bu söz konusu heyecanın hemen sonrasında farklı bir ismin daha diziye katıldığı bilgisine ulaşıldı. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bilgiye bakılırsa diziye katılmış olan son isim de Alp Özgür Yaşin olmuş durumda.

Alp Özgür Yaşin’i en son Bir Zamanlar Çukurova isimli dizide Sait karakteriyle izlemiştik. Beğenilmiş olan oyuncunun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin ana oyuncu kadrosuna dahil bulunduğu, konuk oyuncu şeklinde gelmemekte olduğu da ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.