Kulüp adlı diziyle alakalı çok daha yeni bir isim gündeme geldi

Kulüp adlı diziyle alakalı çok daha yeni bir isim gündeme geldi

30

Kısa bir zaman önce gündeme gelmeye başlayan Kod Adı Kulüp adlı diziyle alakalı yeni gelişmeler yaşanmaya başlanmış durumda.

 

Kısa bir zaman önce gündeme gelmeye başlayan Kod Adı Kulüp adlı diziyle alakalı yeni gelişmeler yaşanmaya başlanmış durumda. Barış Arduç’un Çukur isimli dizide oynamakta olduğu Arık Böke isimli karakterin ardımızda bırakmış olduğumuz hafta ölmesiyle beraber oyuncunun adı farklı bir diziyle anılmaya başlanmış oldu. Fakat Kulüp isimli dizi bir kanal içerisinde değil, Netflix platformunda yayınlanacak. Barış Arduç’la beraber başrolde yer alacağı açıklanan kadın oyuncuyla alakalı ilk olarak Serenay Sarıkaya’nın adı geçmeye başlamıştı. Fakat Gökçe Bahadır’ın oynayacak olduğu konuşmaları var.

Netflix Türkiye’nin yeni karşımıza çıkacak olan dizisiyle alakalı alakalı kulis haberleri de gelmeyi sürdürmekte. Bir müddettir konuşulmakta olan fakat halen oyuncuların netleşmemesinden dolayı gündemde çokta yer almamakta bulunan diziyle alakalı çalışmaların hızlanmaya başladığı görülüyor. Başrol oyuncuları olarak açıklama yapılan Barış Arduç ile birlikte Gökçe Bahadır’ın hemen sonrasında Salih Bademci’nin de dizi içerisinde rol alacağı bilgisine ulaşılmıştı.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu kulis bilgisine bakılırsa diziyle alakalı bir şekilde Fırat Tanış ile de görüşülmele yapıldığı ifade edilmekte. Eğer ki Fırat Tanış söz konusu bu projeyi kabul eder ise, çok ilginç bir tesadüf de yaşanmış olacak. Çünkü Salih Bademci ile birlikte Fırat Tanış, Star TV kanalının final kararı alınan dizilerinden İstanbullu Gelin adlı dizide beraber rol almışlar idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.