Savaşçı adlı diziden ayrılarak Sefirin Kızı adlı diziye katıldı

Savaşçı adlı diziden ayrılarak Sefirin Kızı adlı diziye katıldı

46

Fox TV ekranlarında beşinci sezonuna başlamış olan fakat stok bölümleri bittikten sonra yayından çekilmiş olan Savaşçı adlı dizinin yeni bölümleriyle alakalı çekinlere yakında başlanması konusunda beklenti var.

 

Fox TV ekranlarında beşinci sezonuna başlamış olan fakat stok bölümleri bittikten sonra yayından çekilmiş olan Savaşçı adlı dizinin yeni bölümleriyle alakalı çekinlere yakında başlanması konusunda beklenti var. Dizi içerisinde rol almış olan isimler arasındaki Zerrin Sümer, yeni dönem içinde Sefirin Kızı adlı dizide rol alıyor olacak.

Sarp Levendoğlu’nun can verdiği Haydar isimli karakterin annesi Akkız şeklinde ekranda yer almakta bulunan usta oyunculardan Zerrin Sümer, şimdilerde ise Sefirin Kızı isimli dizide boy gösteriyor olacak. Bir Demet Tiyatro adına sahip proje içerisinde Telviye Hanım karakteriyle akıllara yazılmış olan Zerrin Sümer, milyonları etkilemeyi başarmış idi. Tiyatro kökenli durumda bulunan oyuncu, geçmiş olduğumuz sezon Savaşçı adlı diziye katılmıştı.

Neslihan Atagül’ün yanı sıra Engin Akyürek ile birlikte Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolleri paylaşmakta olduğu Sefirin Kızı isimli dizide Zerrin Sümer’in tam olarak nasıl bir karaktere can verecek olduğu da merak edilmekte. Zerrin Sümer ile alakalı transferi duyurmuş olan ünlü gazetecilerden Birsen Altuntaş öte yandan bir kadın karakterin daha Sefirin Kızı isimli diziye katılacak olduğu bilgisini aktardı.

Son zamanlarda hikayesinin çok daha heyecanlı bir hale gelmesinin hemen sonrasında reytingleri de artış gösteren Sefirin Kızı isimli dizi, pazartesi günlerinde çok büyük bir ilgi görmeyi sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.