Hekimoğlu adlı dizide ayrılık mı var?

Hekimoğlu adlı dizide ayrılık mı var?

30

Kanal D ekranları üzerinde Salı günleri yayınlanmaya devam eden Hekimoğlu adlı dizi, bilinmekte olduğu gibi Amerika Birleşik Devletleri yapımı House MD adlı yapımın bir uyarlaması.

 

Kanal D ekranları üzerinde Salı günleri yayınlanmaya devam eden Hekimoğlu adlı dizi, bilinmekte olduğu gibi Amerika Birleşik Devletleri yapımı House MD adlı yapımın bir uyarlaması. Değişik temasından dolayı izleyenleri kendisine çekmeyi başaran Hekimoğlu adlı dizinin reytinglerinin bir türlü oturmamış olması, ikinci sezon içerisindeki en önemli problemi olarak gözüküyor.

Dizideki 23. yeni bölüm ise 3 Kasım Salı akşamında ekrana gelmiş olacak. Yeni bölüm içerisinde Emre isimli karakterin başı da çok büyük bir dertte. Yapılmış olan bir hata beklenmeyen bir sonuca yol açmış oluyor ve Emre, kurulun kararı ile hastaneden atılma vaziyetiyle karşı karşıya kalmış oluyor. Bu söz konusu ihtimal Zeynep’i de tedirgin etmekte. Emre ile Zeynep arasında meydana gelen yakınlaşma son zamanlarda izleyicilerin sonucunu çok fazla merak etmekte olduğu konulardan bir tanesiydi..

Emre söz konusu bu ekipten ayrılacak mı? Tekrardan Nişantaşı sokaklarına mı dönüş olacak? Pekala Emre’nin bu hatası nelere mal olmuş bulunacak? Ateş, Emre’yi hazırlanmış olan kuruma karşı nasıl savunmuş olacak? Öte yandan İpek ile Selin, Ateş hususunda birlik olup, onun istifa etmesine mi neden olacak?

Emre isimli karakterin son dönemler içerisinde üst üste olayların içinde yer almaya başlaması ve yıpranmış olması da izleyicilerin dikkatinden hiç bir şekilde kaçmamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.