Arka Sokaklar adlı dizide yeni bir ilk

Arka Sokaklar adlı dizide yeni bir ilk

31

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta total isimli kategoride Kırmızı Oda isimli diziyi ardında bırakıp birincilik elde etmiş olan Arka Sokaklar adlı diziyle alakalı bu fazlasıyla da önemli bir başarı idi.

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta total isimli kategoride Kırmızı Oda isimli diziyi ardında bırakıp birincilik elde etmiş olan Arka Sokaklar adlı diziyle alakalı bu fazlasıyla da önemli bir başarı idi. 15. sezon içerisinde dizi daha öncesinde pek çok defa birincilik aldı ancak, yeni sezon içerisinde eski başarısını sergilemeyi başarabileceğini göstermesi açısından geçmiş olan haftaki sonuçlar fazlasıyla da özeldi..

Dizinin ekibi içerisinde de yenilik mevcut.. Daha öncesinde pek çok oyuncu yapım içerisinde yer almış oldu ancak sezon başlamasının ardından aynı anda üç tane değişik karakterin aynı esnada diziye başlaması çok fazla görülmemişti.

Arka Sokaklar adlı aile ise büyümeyi sürdürüyor! Fenomen durumda bulunan diziye üç tane yeni oyuncu katılmış oldu. Türk televizyon tarihindeki en uzun soluklu dizilerden biri olarak öne çıkan ‘Arka Sokaklar’ adlı yapım, on beşinci sezonu ile birlikte her Cuma akşamında ekrana gelmeyi sürdürüyor.

Sevi Demirçivi’nin yanı sıra Emre Törün ile birlikte Rabia Kaya’nın izleyici karşısına çıkacak olduğu 563’üncü bölüm, 30 Ekim Cuma akşamında ekrana gelmiş olacak.

Dizi içerisinde, Sevi Demirçivi amir görevindeki Ümit adlı karaktere, Emre Törün Civan isimli karaktere, Rabia Kaya da Nuray Yıldız isimli karaktere can vermiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.