Babil adlı dizi iptal edilmiş durumda

Babil adlı dizi iptal edilmiş durumda

36

Star TV ekranlarında Cuma günleri seyircisiyle buluşan Babil adlı diziyle alakalı son dakika kararı sosyal medya üzerinde duyurulmuş durumda..

 

Star TV ekranlarında Cuma günleri seyircisiyle buluşan Babil adlı diziyle alakalı son dakika kararı sosyal medya üzerinde duyurulmuş durumda.. Diziyle alakalı yeni bölüm için iptal kararı alındı. Nedeni de İzmir ili içerisinde yaşanmış olan, vatandaşlarımızın vefat etmiş olması ve yaralanmasıyla sonuçlanmış durumdaki deprem felaketi olarak gösterilmiş bir vaziyette.

Babil adlı dizinin sosyal mecralarından yapılmış olan açıklama üzerinde dizinin 18. bölümünün 30 Ekim Cuma gününde yani bu akşam yayınlanmayacak olduğu şu ifadelerle duyurulmuş durumda; ‘İzmir’de gerçekleşmiş olan depremden dolayı bu akşam Babil adlı dizi yayınımız olmayacaktır. İçimizi yakmış olan depremde vefat etmiş bulunanlara Allahtan Rahmet, yakınları için de baş sağlığı dilemekteyiz.’

Cuma rekabeti içerisinde diziler arasında çok harika bir rekabet yaşanmaktayken, Star TV kanalının ve Babil dizisi ekibinin bu şekilde bir karar alması aslında fazlasıyla da önemli bir gelişme olmuş durumda Yapılmış olan söz konusu bu açıklamanın hemen sonrasında sosyal medya platformu üzerinde izleyenler bu duyarlı davranıştan dolayı hem dizi ekibine hem ise Star TV kanalına teşekkür etmekte olduklarını ifade eden yorumlarda bulunmuş durumda. Dizi içerisinde Nur Fettahoğlu’nun yanı sıra Halit Ergenç ile birlikte Birce Akalay, Onur Saylak, Mesut Akusta ve Aslı Enver’de başrollerde yer almakta..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.