Yasak Elma adlı dizi yeni bölümüyle şok yaşatmış olacak

Yasak Elma adlı dizi yeni bölümüyle şok yaşatmış olacak

20

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Yasak Elma adlı diziyle alakalı yaşanmış en son gelişmeler izleyiciyi şaşkına çevirmiş durumdayken, dizide yaşanacaklar da tekrardan çok fazla şaşırtmış olacak!

 

Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Yasak Elma adlı diziyle alakalı yaşanmış en son gelişmeler izleyiciyi şaşkına çevirmiş durumdayken, dizide yaşanacaklar da tekrardan çok fazla şaşırtmış olacak! Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde tam beş tane oyuncunun birden diziden ayrılacak olduğu bilgisine ulaşıldı.

85. bölüm içerisinde Halit Argun isimli karakterin diziden çıkacağı ortaya çıktığı zaman herkes çok fazla şaşırmıştı ancak ardı ardına gelmeye başlayan öteki ayrılık haberleri de tekrardan gündeme bomba gibi düşmüş durumdaydı. Talat Bulut’la beraber dört tane oyuncunun daha ayrılmasıyla alakalı bir takım haberler medya üzerinde hızlı bir şekilde yayılmış durumda.

Pazartesi gününde 83. bölümü ekrana gelerek izleyicilerle buluşacak dizi içerisindeki gelişmeler de tekrardan izleyen herkesi şoka sokmuş olacak. Dizi içerisinden Kaya’nın yanı sıra Lila ile birlikte Yiğit ve de Kerim karakterleri de ayrılacakken, halen o sarsıcı bölüm gelmeden öncesinde izleyenleri başka bir olay sarsmış olacak!

Talat Bulut’un oynamakta olduğu Halit Argun adlı karakter ölmeden hemen öncesinde, Yıldız’a fazlasıyla büyük bir oyun oynamış olacak. Daha önce yayınlanmış olan bölüme Halit’in, oğlu olan Halit Can’ın velayetini Yıldız’dan alma amacıyla peşine adam takmış olması, deliller bulmaya gayret etmesi ve ayrıca Şahika’nın getirmiş olduğu fotoğraflarla beraber ona kumuş olduğu tuzaklar da ortaya çıkmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.