Şeref Sözü adlı dizi final yapacak

Şeref Sözü adlı dizi final yapacak

46

Show TV kanalında izleyicisiyle buluşan, yapımını TIMS&B Productions şirketinin, yapımcılığını da Timur Savcı ile birlikte Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirilecek ‘‘Şeref Sözü” adlı dizinin bu akşam izleyicisiyle buluşacak 4. bölüm 2. tanıtımı paylaşıldı.

 

Show TV kanalında izleyicisiyle buluşan, yapımını TIMS&B Productions şirketinin, yapımcılığını da Timur Savcı ile birlikte Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirilecek ‘‘Şeref Sözü” adlı dizinin bu akşam izleyicisiyle buluşacak 4. bölüm 2. tanıtımı paylaşıldı. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta reytinglerin fazlasıyla kötü gelmesinin hemen sonrasında Show TV kanalı da final kararı almış idi. Çok büyük bir prodüksiyonla ekrana gelmeye devam eden, Tolgahan Sayışman ile birlikte Sude Güler’in başrollerinde yer almakta olduğu söz konusu dizi kısa zaman içinde ekran veda edip, herkesi çok fazla şaşırtmış oldu. Dizin mevcut durumdaki hikayesi finale gitmekte olan bu yol üzerindeki en etkili detay olarak öne çıkmaktaydı. İzleyenler çok alışılmış bir hikayesi bulunan söz konusu diziye çokta ilgi gösterip sahiplenmedi.

Final bölümüyle birlikte bu akşam izleyicileriyle son defa buluşacağı açıklanan Şeref Sözü adlı dizinin final bölümü içerisinde yaşanacakların kısa bir detayı ise şu şekilde: İsra’yı suçlamakta bulunan Yasemin’in Ömer’i getirip izleyenleri çok fazla şaşırtmış olduğu tanıtımda Cihan’ın giderek yükselmekte bulunan öfkesi de dikkat çekmekte. İkilinin arasında yaşanacaklar da şimdiden meraklı bir şekilde beklenmekte. En sonunda eve dönmüş olan ve hiç bir şekilde sıcak karşılanmamış olan İsra’nın tek bir derdi ise oğlunu sağ salim tekrardan kucağına almaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.