Menajerimi Ara adlı diziye dört tane sürpriz isim

Menajerimi Ara adlı diziye dört tane sürpriz isim

14

Ekranlardaki en sürprizli dizi olarak öne çıkan dizi kesinlikle Menajerimi Ara adlı yapım.

 

Ekranlardaki en sürprizli dizi olarak öne çıkan dizi kesinlikle Menajerimi Ara adlı yapım. Çünkü, nerdeyse her hafta bir tane veyahut bir kaç tane oyuncuyu misafir edip izleyenler için hem keyifli anlar yaşatmakta hem ise çok uzun bir zamandan beri ekranlarda görünmemiş olan bazı ünlü oyuncuların ise izleyicilerle özlem gidermesini sağlamış oluyor.

Çünkü zaten söz konusu bu dizi oyuncularla birlikte menajerlerin dünyasını anlatıyor. Doğal bir şekilde de ünlü isimlerin diziye devamlı bir şekilde gelip gidecek oldukları bilinmekte. Ana kadrosu içerisine iki tane yeni oyuncunun dahil olduğu söz konusu dizi, yeni günü içerisinde de reytingleri sayesinde kanalın yüzünü güldürmüş durumda. Burak Tozkoparan’ın söz konusu diziye dahil edilmesinin hemen sonrasında, Serhat Teoman’ın da devamlı oyuncu şeklinde diziye gelecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Farklı önemli bir gelişme de yeni sürpriz konuklarla alakalı. Menajerimi Ara isimli diziye katılım gerçekleştirecek dört tane ünlü isim kesinleşmiş durumda. Bu söz konusu isimlerden birincisi ve en dikkat çekmekte olanı da İbrahim Tatlıses’ti. Onun yanında Pınar Deniz ve ayrıca iki tane usta isim Arif Erkin ile birlikte Yılmaz Gruda da tekrardan söz konusu diziye konuk oyuncu olarak gelmiş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.