Berk Oktay Yasak Elma adlı dizide hangi karakteri canlandıracak?

Berk Oktay Yasak Elma adlı dizide hangi karakteri canlandıracak?

84

Ünlü oyunculardan biri olan Berk Oktay, dört sezon süresince Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizideki Kılıç Timi Komutanı görevinde bulunan Kağan Bozok adlı karaktere can vermişti.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Berk Oktay, dört sezon süresince Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizideki Kılıç Timi Komutanı görevinde bulunan Kağan Bozok adlı karaktere can vermişti. Ünlü oyuncu, Eskişehir ilinde çekimleri gerçekleştirilen dizide, çok zorlu şartlarda çalışmış ve oyunculuğundan dolayı da çok büyük bir beğeni toplamıştı.

Med Yapım şirketi sosyal medya hesabı üzerinden Berk Oktay’ın Yasak Elma adlı diziye geldiği duyurusunu yaptı. Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda dizi içerisinden Halit Argun adlı karaktere can veren Talat Bulut’la beraber beş tane oyuncunun ayrılacak olduğu gündeme gelmiş idi. Dizi içerisinden öte yandan Kerim adlı karakteri canlandıran Gökhan Alkan, Kaya adlı karakteri canlandıran Barış Kılıç, Yiğit adlı karakteri canlandıran Doğaç Yıldız ve bir de Lila adlı karakteri canlandıran Buçe Buse Kahraman ayrılmış olacak

Elbette ki söz konusu bu durum yeni oyuncuların diziye katılacak olduğunu da beraberinde getirmekte. Yasak Elma adlı dizinin kadrosuna katılmış olan Berk Oktay’ın kimi canlandıracağı da çok büyük bir merak konusu olmuştu.

Nihayen bu da ortaya çıkmış oldu. Berk Oktay’ın Savaşçı adlı diziden ayrılma kararını açıklamasının hemen sonrasında Med Yapım şirketi, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Dizi içerisinde Berk Oktay’ın Çağatay adına sahip birini canlandıracağı bilgisine ulaşılırken, yayınlanmış olan fotoğrafla ile birlikte de Oktay’ın dizi içerisindeki yeni imajı ortaya çıkmış bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.