Zümrüdüanka adlı diziye çok sürpriz bir transfer

Zümrüdüanka adlı diziye çok sürpriz bir transfer

91

Fox TV kanalında ekranlara gelmeye devam eden Zümrüdüanka adlı diziye çok daha yeni ve sürpriz bir isim daha katılmış oldu.

 

Fox TV kanalında ekranlara gelmeye devam eden Zümrüdüanka adlı diziye çok daha yeni ve sürpriz bir isim daha katılmış oldu. Dizinin yeni sezonu içerisinde katılım gerçekleştiren isimlere yeni bir tanesinin daha ilave edilmesi, diziyle alakalı hikayenin de genişlemesi konusundaki bir anlam taşıyor. Yoluna yeni sezon içerisinde yine çok iddialı bir biçimde devam etmekte bulunan Zümrüdüanka adlı diziye yeni katılan usta isimse Menderes Samancılar.

Show TV kanalında çok kısa bir zaman önce final yaparak yayından kalkan Güvercin adlı dizide oynamaktaydı Menderes Samancılar. Dizi, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda başlamıştı fakat pandemi sürecinden dolayı verilmiş olan aranın sonrasında da final yapması konusunda bir karar çıktı. Final bölümünün çekilmesinin ardından da yeni sezon içerisinde yayınlandı ve final bölümüyle veda etmiş oldu.

Menderes Samancılar, başrolünde yer aldığı söz konusu dizinin finalinin hemen sonrasında ise Zümrüdüanka adlı diziye geçiş yaptı. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bilgi içerisinde bundan böyle Menderes Samancılar’ın Zümrüdüanka adlı dizinin kadrosunda yer aldığı müjdesi gelmiş oldu.

Usta durumdaki oyuncunun söz konusu diziye 19. bölümün ardından Behram karakteriyle katılacak olduğu ifade edilmekte. Alp Navruz ile birlikte Ceren Yılmaz’ın başrolleri paylaşmakta olduğu ve Pastel Film imzasına sahip olan Zümrüdüanka adlı diziye Samancılar, çok daha farklı bir heyecan katmış olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.