Çukur adlı dizinin finali için 23 bölüm kalmış durumda

Çukur adlı dizinin finali için 23 bölüm kalmış durumda

16

Sosyal medya üzerinde Çukur adlı dizinin 125. bölüm içerisinde final yapacak olduğuna yönelik bir takım iddialar dolanıyordu.

 

Sosyal medya üzerinde Çukur adlı dizinin 125. bölüm içerisinde final yapacak olduğuna yönelik bir takım iddialar dolanıyordu. İzleyiciler ise bu vaziyetten duymuş oldukları rahatsızlıkları iletiyordu.. 102 bölümü de ardında bırakmış olan dizinin geride tam olarak 23 bölüm daha yayınlandıktan sonra ekrana veda edecek olduğu ifade ediyor.

TV100 kanalı içerisinden ünlü gazetecilerden Birsen Altuntaş, Çukur adlı dizinin 125. bölümden itibaren ekran ömrünü tamamlayacak olduğu iddiasını ortaya atmış durumda. Daha öncesinde ise oyuncular final iddiasıyla alakalı olarak bir detay açıklamamıştı. Yapım kısmında da herhangi resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat kulislerden gelmeye başlayan bilgiler Çukur adlı dizinin bu sezon bittikten sonra izleyicisine veda edecek olduğunu göstermekte.

Temmuz ayı içerisinde dünyaya gözlerini açan oğlu Marsel’le ilgilenme konusunda isteği bulunan Erkan Kolçak Köstendil’in bir müddet boyunca dizide yer almayacak olduğu da ortaya çıkmış idi. Hikayenin bundan böyle zorlanmaya başlamasının yanında, geçmiş olduğumuz akşam ekrana gelen 102. bölümle alakalı reytinglerinin de düşüş sergilemiş olması çok büyük bir dikkat çekmiş oldu.

Show TV kanalının adına da Çukur adlı dizinin final yapması çok büyük bir kayıp olur. Çünkü 6’lı reytinglere ulaşmayı başaran Çukur adlı dizinin dördüncü sezon da dahi çok güçlü bir biçimde yoluna devam edebilmekte olması ciddi anlamda çok önemli bir başarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.