Arka Sokaklar ile Kırmızı Oda’dan reyting şovu

Arka Sokaklar ile Kırmızı Oda'dan reyting şovu

19

Cuma günlerinde diziler arasında görülen harika rekabet sürüyor. Star TV kanalında yayınlanmaya devam eden Babil adlı dizi, yirminci final bölümüyle 20 Kasım tarihi içerisinde ekrana son defa gelmesinin ardından bu yarıştan çekilmiş durumda bulunacak.

 

Cuma günlerinde diziler arasında görülen harika rekabet sürüyor. Star TV kanalında yayınlanmaya devam eden Babil adlı dizi, yirminci final bölümüyle 20 Kasım tarihi içerisinde ekrana son defa gelmesinin ardından bu yarıştan çekilmiş durumda bulunacak. Cuma günlerinin en belirleyici dizisi de kesinlikle Kırmızı Oda adlı yapım. TV8 kanalında yayınlanmakta olan dizi geçmiş olduğumuz akşam da bütün kategorilerde birincilik elde edebilmeyi başarmış durumda. 7 ila 10 arasındaki reyting oranları bulunmakta olan söz konusu dizi, başarılı bir durumdaki performansını devam ettirmekte.

Kanal D ekranlarında yer alan Arka Sokaklar adlı dizi de totale bakıldığında ikinciyken ABC1 grubu içerisinde üçüncü ve AB grubu içerisinde de dördüncü sırada yer alıp çok iyi sonuçlar almış durumda. 4 ila 7 arasındaki reyting seviyelerinde hareket etmeye devam eden Arka Sokaklar adlı dizi açısından 15. sezonda bu başarıları yakalayabiliyor olmak dahi çok büyük bir iş. Dizide 565 bölüm de artık geride kalmış durumda ve hikaye her geçmiş olduğumuz hafta çok heyecanlı sahnelerle sürüyor.

Show TV kanalının Ramo adlı dizisi de totalde dördüncü olmuş durumdayken, AB grubunda üçüncü sırada yer alıyor ve ABC1 grubu içerisinde de tekrar dördüncü durumda… 4-5 ila 5 reyting aralıklarında hareket etmiş olan Ramo adlı dizinin hikayesinin güçlendirilmesi, pek çok değişik diziye karşın ayakta kalabilmesinin en önemli nedenlerinden biri konumunda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.