Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin çekimlerine başlandı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin çekimlerine başlandı

48

Show TV kanalında Cumartesi günlerinde ekrana gelmeye devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin setinde ardımızda bırakmış olduğumuz hafta bir koronavirüs şoku yaşanmış idi.

Show TV kanalında Cumartesi günlerinde ekrana gelmeye devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin setinde ardımızda bırakmış olduğumuz hafta bir koronavirüs şoku yaşanmış idi. Bir tane oyuncunun yaptırmış olduğu testinin pozitif çıkması sonrasında bütün oyuncularla birlikte ekibe test yapılmış, fakat farklı hiç kimsede pozitif çıkmamıştı.

Lakin tedbirlerden dolayı dizinin çekim işlemlerine bir müddet ara verilmiş idi. Elde edilmiş olan haberlere bakılırsa sette çekimler tekrardan başlamış durumda. İsmail Demirci ile birlikte Aslıhan Güner’in başrollerini paylaşmış oldukları dizide Gökçe isimli karaktere can veren genç oyunculardan Nilsu Berfin Aktaş koronavirüse yakalanmıştı. Yaşanmış olan bu aksilikten dolayı çekimlere bir hafta kadar ara verilmiş oldu. Süreç Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu dizide çekimlerin tekrardan başlamış olduğunu Gazetecilerden Birsen Altuntaş twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu bir bilgiyle duyurmuş oldu.

Komedi tarzına sahip olan dizinin setinde yaşanmış olan panikten sonra gerçekleştirilen testlerde farklı kimsede pozitif vakaya rastlanmamasından dolayı herkesin yüreklerine su serpilmiş oldu ancak bir müddet boyunca da ara verilmiş oldu. Bu söz konusu süreç içerisinde genç oyunculardan Nilsu Berfin Aktaş’ın da karantina içerisinde dinlenmesinin hemen sonrasında çekimler şimdi yeniden kaldığı yerden devam etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.