İki tane değişik karakter ve iki ayrı dizide

İki tane değişik karakter ve iki ayrı dizide

70

Ünlü oyunculardan biri olan Vildan Atasever, 2019 senesi içerisinde TRT1 dizilerinden biri olan Tek Yürek’te yer almasının ardından bir sezon  boyunca dizi setlerinde yer almadı.

 

 

Ünlü oyunculardan biri olan Vildan Atasever, 2019 senesi içerisinde TRT1 dizilerinden biri olan Tek Yürek’te yer almasının ardından bir sezon  boyunca dizi setlerinde yer almadı. Arka arkaya sinema filmleri içerisinde yer almış olan oyuncu; Dilsiz adlı filmin yanı sıra  Just Different adlı film ile birlikte Bir Dilek Tut adlı film ve Malazgirt 1071 adlı filmde boy göstermiş oldu.

 

Yeni sezon içerisinde de Vildan Atasever’in dizi atağı yapmış olduğuna şahit olmaktayız. Ünlü durumda bulunan oyuncu, ilk önce Blu TV platformunda karşımıza çıkacak Bonkis adına sahip olan dizi içerisinde görüldü. Çekimleri halen süren Bonkis adlı dizide çok daha değişik ve de modern bir görünüme sahip bulunan oyuncu, öte yandan TRT 1 kanalının en iddialı dizisine de katılmış oldu. Bonkis isimli dizinin yanında Payitaht Abdülhamid adlı dizide de rol alacak Vildan Atasever’in iki tane değişik karakterde yer alacak olduğunu da hemen anımsatmamızda yarar var.

 

Atasever, instagram hesabı üzerinden iki tane değişik dizideki karakterlerinden de görseller paylaşımında bulundu. Oyuncu, ‘Selam Bonkis’ şeklindeki notla bu dizisini de takipçilerine duyurmuş oldu. Üç hafta boyunca devam eden Bonkis adlı dizinin çekimleri tamamlanmış durumda ve 2021 senesi içerisinde Blu TV platformunda izleyebiliyor olacaksınız.

 

Vildan Atasever, Payitaht Abdülhamid isimli dizide de çok etkili bir karaktere can vermiş olacak. Oyuncunun dizi içerisindeki imajı da ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.