Sezona damga vurdular

Sezona damga vurdular

16

TRT1 ekranları üzerinde Cumartesi günlerinde yayınlanmaya devam eden Gönül Dağı isimli dizi, hüzün ve neşeyi aynı anda sunmaya devam eden başarılı yapımlarından bir tanesi olmayı da başardı.

 

TRT1 ekranları üzerinde Cumartesi günlerinde yayınlanmaya devam eden Gönül Dağı isimli dizi, hüzün ve neşeyi aynı anda sunmaya devam eden başarılı yapımlarından bir tanesi olmayı da başardı. İlk beş tane bölümü çok büyük bir beğeni toplamış bulunan söz konusu dizinin reytingleriyle alakalı sonuçlar da iyi gelmiş idi. Söz konusu dizi hem hikayesinden dolayı hem ise oyuncularıyla son zamanların en fazla dikkat çekmeyi başaran yapımlarından bir tanesi konumunu da koruyor.

Gönül Dağı adlı diziyi farklı kılmış olan en önemli özellik ise, izleyen herkesin kendi yaşamlarından pek çok farklı parçayı da yapım içerisinde bulabiliyor olması. İnsanları geçmiş dönemlerdeki çocukluk günlerine döndürmekte olan bir dizi olarak öne çıkıyor Gönül Dağı isimli dizi. Aynı zamanda başrolde buluşmuş olan iki tane ünlü isim, yeni sezondaki en başarılı ve en çok ilgi toplayan dizi çiftlerinden de bir tanesi olmuş durumda.

Berk Atan ile birlikte Gülsim Ali İlhan, o kadar duygusal ve bir o kadar da etkileyici bir ikili haline gelmeye başladı ki, diziye hayran olanlar onları her gördükleri zaman yaşayamamış oldukları sevdalarını düşünüp hüzünlenmeye başlıyor.. İkilinin göstermiş olduğu enerjisi ile birlikte uyumu da aslında çok büyük bir dikkat çekmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.