Kalk Gidelim adlı dizi ekranlara veda etti

Kalk Gidelim adlı dizi ekranlara veda etti

18

Sezonun başlangıcından bu yana bir çok dizi ekranlara veda etmiş oldu.

 

Sezonun başlangıcından bu yana bir çok dizi ekranlara veda etmiş oldu. Reytingleri beğeni almayan diziler, beş ila altı bölümde ekrandan uzaklaşırken, dizilerden bazıları da kanalların şans tanımış olmasıyla az daha ekran macerasını devam ettirebildi. TRT1 adlı kanalın bir dizisi de 2020 senesinin en son gününde yanı 31 Aralık akşamında yayınlanmış olan en son bölümüyle ekranlara veda etmiş oldu.

Tam tamına dört sezondan beri ekranda yer alan Kalk Gidelim adlı dizi, TRT kanalının sevilmekte olan komedi dizilerinden bir tanesiydi. Aslına bakılırsa kemik izleyici kitlesiyle sezonu sonlandırabilirdi fakat Kalk Gidelim adlı diziyle alakalı en büyük problem reytingden daha da fazla, Covid 19 adlı salgın oldu!

Ekran macerası biten dizi içerisinde Ufuk Özkan’ın yanı sıra Mehtap Bayri ile birlikte Erkan Sever ve de Ayça Varlıer gibi isimler yer almaktaydı. Ardımızda bırakmış olduğumuz akşam 135. bölümü ile birlikte final yapmış olan dizi, aynı zaman içerisinde yılbaşı özel bölümü ile birlikte final bölümünün birleştirilmesinden meydana gelen hem çok eğlenceli hem ise fazlasıyla hüzünlü bir buluşmaya şahitlik etmiş oldu.

Ünlü durumda bulunan şarkıcılardan Kubat’ın yanı sıra Gülşen ile birlikte Göksel’in konuk şeklinde katılmış oldukları dizi içerisinde, hem 2020 senesine hem ise ekrana veda yaşanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.