Arıza adlı dizide korona şoku

Arıza adlı dizide korona şoku

23

Pazar günlerinde yayınlanmaya devam eden Show TV kanalının çok sevilen dizileriden Arıza adlı dizinin çekimleri durdurulmuş durumda!

 

Pazar günlerinde yayınlanmaya devam eden Show TV kanalının çok sevilen dizileriden Arıza adlı dizinin çekimleri durdurulmuş durumda! Mart ayından bu yana ülkemizde de yayılma gösteren Covid 19 ile alakalı salgından sonra bir çok set durmuş, uzun bir zaman boyunca karantinadan dolayı çekimler de gerçekleştirilememişti. Yaza doğru tekrardan başlamış olan çekimlere ara verilmesinin ardından yeni sezon içerisinde de alınmış olan sıkı önlemler sayesinde dizi setlerinde çekim işlemlerine başlanmıştı.

Fakat bütün alınan bu önlemlere karşın oyuncularla beraber ekip içerisinde yer alan personellerin koronavirüse yakalanması hiç bir şekilde önlenememekte. Bazı setler içerisinde oyuncuların koronaya yakalanmasından dolayı çekimlere de ara veriliyor. Bu söz konusu dizilerin arasına Arıza adlı dizi de katılmış durumda.

Arıza adlı dizide Burak Ersoylu isimli karaktere can veren Olgun Toker’i koronaya yakalanmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu özel bir bilgi içerisinde Toker’in koronavirüse yakalandığının öğrenilmesinin hemen sonrasında dizinin çekim programının değiştirilmiş olduğunu ifade ediyor.

Olgun Toker, yılbaşında Güldür Güldür Show programına katılım bir sürpriz yapmış idi. Arıza adlı dizinin setinde yer alan bütün oyuncularla beraber ekibin de tekrardan teste tabi tutulacak olduğu tahmin edilmekte. Farklı bir oyuncuda ya da ekip içerisinden bir personelde de virüse rastlanıp rastlanmamış olduğu halen bilinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.