Savaşçı adlı diziden bomba gibi bir geri dönüş

Savaşçı adlı diziden bomba gibi bir geri dönüş

57

Yayınlanmış olduğu 4 sezonda büyük bir beğeniyle izlenmiş olan ‘Savaşçı’ adlı dizi, yeni sezonu ile birlikte çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanmakta.

 

Yayınlanmış olduğu 4 sezonda büyük bir beğeniyle izlenmiş olan ‘Savaşçı’ adlı dizi, yeni sezonu ile birlikte çok yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanmakta. Limon Yapım şirketi aracılığıyla bir müddettir dizi içerisindeki gelişmeler sosyal medya üzerinden duyurulmaktaydı. Fakat hangi kanal içerisinde yayınlanacak olduğu hususu da kesin değildi. Fox TV kanalından yapılmış olan duyuruda ise Savaşçı adlı dizinin yakın bir zamanda izleyicilerle buluşacak olduğu belirtilmekte.

Fox TV kanalında 6 Ocak Çarşamba akşamında Zümrüdüanka adlı dizi final yapmış olacak. Acaba Zümrüdüanka adlı dizinin yerine Savaşçı adlı dizi mi başlamış olacak? Böyle bir soru da sorulmaya başlanmış durumda.

Yapımını Limon Yapım şirketi, yapımcılığını ise Hayri Aslan’ın üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğu içerisinde Osman Taşçı ile birlikte Eray Koçak’ın oturmakta olduğu ve ayrıca senaryosunu da Süleyman Çobanoğlu’nun yazmakta olduğu ‘Savaşçı’ adlı dizinin yeni sezonla ilgili çekimleri gelecek haftadan itibaren Eskişehir ilinde başlamış olacak, Kılıç Timi geri dönüş yapıyor.

Sarp Levendoğlu ile birlikte Murat Serezli’nin başrollerini paylaşmakta olduğu söz konusu bu dizinin kadrosu içerisine; Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Erkan Meriç ile birlikte Anıl Tetik, Ekin Mert Daymaz, Ediz Hun ve Güneş Zavrak gibi birbirinden başarılı ve ünlü isimler katılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.