Nilperi Şahinkaya için dizi piyangosu vurmuş durumda

Nilperi Şahinkaya için dizi piyangosu vurmuş durumda

25

Ünlü oyunculardan biri olan Nilperi Şahinkaya’nın 2019 senesinde başlamış olduğu BluTV platformunda yayınlanmaya devam eden Aynen Aynen adına sahip mini dizi içerisindeki rolü devam etmekte.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Nilperi Şahinkaya’nın 2019 senesinde başlamış olduğu BluTV platformunda yayınlanmaya devam eden Aynen Aynen adına sahip mini dizi içerisindeki rolü devam etmekte. Ünlü durumdaki oyuncu, Kerem Bürsin ile beraber beşinci sezon çekimlerini yapacak ve söz konusu bu proje de devam ediyor olacak..

Nilperi Şahinkaya Mart ayı içerisinde sete çıkmış olduğu ancak pandemiden dolayı altı aylık ara vermiş olan Yeni Hayat adına sahip Kanal D dizisi içerisinde de yer almış idi. Fakat yaşanmış olan bazı şanssızlıklar, kanalın yeteri kadar destek olmamasının yanı sıra reytinglerin de hiç bir şekilde yükselmemesinden dolayı Yeni Hayat dizisi gibi çok harika bir proje ekrana veda etmek mecburiyetinde kalmış idi.

Dizi içerisinde çok iyi bir performans sergilemiş olan Nilperi Şahinkaya, Serkan Çayoğlu’yla da çok iyi bir ikili oluşturmayı başarmıştı. Ünlü durumda bulunan oyuncunun bu sezon içerisindeki dizi şanssızlığının ardından adeta bir tane piyango vurmuş durumda. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu haberine bakılırsa Nilperi Şahinkaya’nın çok daha yeni bir anlaşma yapmış olduğu dizinin ise Yasak Elma adlı dizi olduğu ortaya çıkmış durumda. Berk Oktay’ın yanı sıra Erdal Özyağcılar ile birlikte Gülenay Kalkan’ın ardından dizinin dördüncü sezonuna tekrardan bomba gibi efsane bir transfer yapılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.