Savaşçı adlı diziyle alakalı beklenen gün gelmiş durumda

Savaşçı adlı diziyle alakalı beklenen gün gelmiş durumda

34

Fox TV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenmekte olan Savaşçı adlı diziyle alakalı ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde resmi açıklama gerçekleştirilmiş ve diziye hayran olanlar ise adeta bayram etmeye başlamıştı.

 

Fox TV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenmekte olan Savaşçı adlı diziyle alakalı ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde resmi açıklama gerçekleştirilmiş ve diziye hayran olanlar ise adeta bayram etmeye başlamıştı. Berk Oktay ile birlikte Gaye Turgut Evin gibi iki tane önemli ve ünlü başrol oyuncusunun ayrılmasının yanında, pek çok farklı yan karakter de diziye veda etmiş oldu. Fakat bu yapıma yeni katılmış olanlarla beraber çok daha iyi bir durumda ve çok güçlü bir kadro kurulmuş olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Savaşçı isimli diziye hayran olanların çok büyük bir heyecanla beklemekte olduğu çekimlerin başlamış olduğuyla alakalı haberinin de fazlasıyla kısa bir zamanın içinde verilmesi konusunda beklenti var. Salı gününde yayınlanmış olan bültenlerde gelecek hafta çekimlerin başlayacak olduğu ifade edilmişti. Yani bu gelecek pazartesi gününden itibaren çekimlerin başlamış olduğuna yönelik duyurunun da yapılması hiç bir şekilde şaşırtıcı olmaz.

Eskişehir ili içerisinde hazırlıklar artık son aşamaya gelmiş bir durumda ve bundan böyle çekimlerin başlaması konusunda beklenti var. Dizi içerisinde Albay Oktay Göktürk adlı karaktere can vermeye hazırlanan Tamer Karadağlı, gözü pek bir durumda oldukça zeki, cesur, kararlı ve de vatansever bir subay şeklinde ekranda yerini almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.