Savaşçı adlı diziye oyuncu takviyesi sürüyor

Savaşçı adlı diziye oyuncu takviyesi sürüyor

29

Sezon başlarken daha önceden çekilmiş olan stok bölümleri ekrana gelmiş olan, daha sonrasında ise kadro içerisinde yaşanmış olan ayrılıkların hemen sonrasında çok uzun zamandan beri çekimleri başlayamamış olan Savaşçı adlı dizinin çalışmaları hız kazanmış oldu.

 

Sezon başlarken daha önceden çekilmiş olan stok bölümleri ekrana gelmiş olan, daha sonrasında ise kadro içerisinde yaşanmış olan ayrılıkların hemen sonrasında çok uzun zamandan beri çekimleri başlayamamış olan Savaşçı adlı dizinin çalışmaları hız kazanmış oldu. Söz konusu bu diziye yeni isimlerin transferleri de sürüyor. Berk Oktay’ın ayrıldığını duyurmasının hemen sonrasında Ekin Mert Daymaz da dizinin kadrosuna dahil olmuş idi.

Öte yandan Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Erkan Meriç ile birlikte Ediz Hun ve de Anıl Tetik diziye katılmış olan isimlerin arasında yer alıyordu. Beşinci sezonu çok büyük bir heyecanla beklenmekte olan dizinin hazırlıkları devam ederken bir ismin daha kadroya dahil edildiği bilgisine ulaşıldı. Serenay Aktaş artık Savaşçı adlı dizideki rol alacak isimlerden bir tanesi olmuş durumda!

Limon Yapım şirketinin yapımını, Hayri Aslan’ın ise yapımcılığını üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğu içerisinde Osman Taşçı ile birlikte Eray Koçak’ın oturmakta olduğu ve senaryosunu da Süleyman Çobanoğlu’nun yazmakta olduğu ‘Savaşçı’ adlı dizi güçlü kadrosunun arasına yeni isimler ilave etmeyi sürdürüyor.

Beşinci sezonu ile birlikte çok yakın bir zamanda izleyiciyle buluşma konusunda hazırlık yapan dizinin kadrosuna herkesin sevdiği oyunculardan Serenay Aktaş da katıldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.