Menajerimi Ara adlı dizide çok yeni bir karar alınmış durumda

Menajerimi Ara adlı dizide çok yeni bir karar alınmış durumda

19

Pazar günlerinde izleyenlerle Star TV kanalında buluşmaya devam eden Menajerimi Ara adlı dizinin 20. yeni bölümü 10 Ocak Pazar gününde yayınlanıyor olacak.

 

Pazar günlerinde izleyenlerle Star TV kanalında buluşmaya devam eden Menajerimi Ara adlı dizinin 20. yeni bölümü 10 Ocak Pazar gününde yayınlanıyor olacak. Yeni bölümle alakalı arka arkaya fragmanlar yayınlanmayı sürdürmekte. Kıraç ile birlikte Dicle’nin arasında yer alan gerçeğin ortaya çıkmasının ardından farklı bir sürpriz daha yaşanmış oldu. Serkan ile birlikte Feris’in aşkı dizi içerisine adeta bomba gibi düşmüş oldu. Bu hafta içerisinde ekranlara gelecek bölüm üzerinde kırmızı kar yağdırılmış olan sahnenin fotoğrafları ikilinin arasında yaşanabilecek romantik anların da sinyalini vermiş durumda.

Kıraç’ın almış olduğu kararın ardından Dicle gerçeğini açıklaması ardımızda geçmiş olan bölümün final kısmında heyecanı arttırmıştı. Kıraç ile birlikte Dicle çok daha yeni bir karar daha almış oldu ve beraber kalacak. Kıraç Mayda’ya Dicle’nin babası durumunda bulunduğu itirafında bulunurken zor anlar yaşamakta. Ailesi ile birlikte iş arkadaşlarından görecek olduğu tepkiyle yüzleşmek konusunda zorlanmakta bulunan Kıraç’a bu zamanlarında ise Dicle destek olmakta. Beren (Yaprak Medine) ortaya çıkmış olan söz konusu bu gerçeklerin sorumlusu şeklinde Dicle’yi suçlamaktayken, Feris’in (Canan Ergüder) Dicle’nin arkasında durmakta olduğunu ifade ettiği sahneler ise izleyen herkesin kalbine dokunmaya hazırlanmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.