Reytinglerdeki düşüş çok şaşırtmış durumda

Reytinglerdeki düşüş çok şaşırtmış durumda

45

Süreç Film şirketinin, Show TV kanalında çok severek izlenmekte olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam paylaşılan bölümü üzerinde ekranlara gelen çok eğlenceli anlar izleyen herkesin beğenisini kazanmış durumda.

 

Süreç Film şirketinin, Show TV kanalında çok severek izlenmekte olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam paylaşılan bölümü üzerinde ekranlara gelen çok eğlenceli anlar izleyen herkesin beğenisini kazanmış durumda. İsmail Demirci ile birlikte Aslıhan Güner ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu bu dizi, ardımızda bırakmış olduğumuz sezona bakıldığında düşüş gösteren reytinglerinden dolayı da dikkat çekmekte. 2021 senesi içerisinde de pek çok izleyicinin eğlence kaynağı olmayı sürdürecek diziyle alakalı çok garip bir durum dikkat çekmekte.

Söz konusu dizinin total grubu içerisinde 6’lı seviyelere kadar gelmiş olması ve ayrıca milyonlarca sayıdaki insanı sürüklüyor olması çok büyük bir başarıdır. Fakat AB grubu içerisinde ise bu denli güçlü durumda bulunan dizinin doğru düzgün izleyenlere kendisini sevdirememiş olması da farklı bir garipliktir. AB grubu içersinde geçmiş olduğumuz akşam ekranlara gelen 46. bölümün 2’li seviyeler içerisinde reytingler almış olması aslında üstünde durulması gerekli olan bir husus.

Söz konusu dizi AB grubu içerisinde hiç bir şekilde bu denli kötü bir düşüş yaşamamış idi. Belli bir izleyici grubuna hitap edip yaşamda kalmayı başaran Hercai adlı dizi gibi, Kuzey Yıldızı adlı dizi de yalnızca total üstünden çok güçlü bir konum oluşturabilmeyi başardı. ABC1 grubu içerisinde de 4’ün altına sarkmış olan diziyle ilgili, bu kategori içerisinde yer alan izleyenlere niçin ulaşamamış olduğunun sorgulanması da kesinlikle gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.