Kuruluş Osman adlı diziden teklif aldı

Kuruluş Osman adlı diziden teklif aldı

26

ATV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Kuruluş Osman isimli dizinin ikinci sezonu de yoluna aralıksız bir şekilde devam etmekte.

 

ATV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Kuruluş Osman isimli dizinin ikinci sezonu de yoluna aralıksız bir şekilde devam etmekte. Diziye daha sonra dahil olan isimlerden bir tanesi de Yeşim Ceren Bozoğlu, ünlü durumda bulunan oyuncu diziyle alakalı olarak çok önemli bir anısını da paylaşmış oldu.

Youtube üzerinde yapmış olduğu özel bir açıklama esnasında ünlü durumda bulunan oyuncu, Beykoz’a taşınarak oyunculuk kursları vermeye başlamış olduğu zamanlarda yaşamış bulunduğu bir anıyı hayranlarına anlatmış oldu. Kursa eğitim amacıyla gelmiş olan bir tane öğrencisinin Kuruluş Osman adlı diziden bir sahne göstermiş olduğunu ve kendisinin de söz konusu bu dizide rol aldığını ifade ettiğini açıkça söyleyen Yeşim Ceren Bozoğlu, görmüş olduklarının karşısında ise çok büyük bir şaşkınlık yaşamış.

Kuruluş Osman adlı dizi içerisinde Hazal Hatun isimli karaktere can veren Bozoğlu, sosyal medya üzerinden gelen sorulara da yanıt vermiş oldu. Bozoğlu, söz konusu bu karakterin kendisini ne denli heyecanlandırmış olduğunu ve normal seviyedeki bir aktörlüğün üstünde performans göstermelerinin gerekli olduğunu da anlatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.