Nilay Deniz’de Kırmızı Kamyon adlı dizide

Nilay Deniz'de Kırmızı Kamyon adlı dizide

153

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmış olan ve yaz dizisi şeklinde iyi bir başlangıç yapan Çatı Katı Aşk adlı dizi, sezon başladığında reytingleri talep edileni vermediğinden dolayı final yapmış idi.

 

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmış olan ve yaz dizisi şeklinde iyi bir başlangıç yapan Çatı Katı Aşk adlı dizi, sezon başladığında reytingleri talep edileni vermediğinden dolayı final yapmış idi. Ekim ayının son günlerinde 16. bölümü ile birlikte veda etmiş olan dizinin hemen sonrasında, başrollerdeki Nilay Deniz’in çok daha yeni bir diziyle ekrana dönüş yapacağı öğrenilmiş durumda. Başarılı durumda bulunan oyuncu bu defa ise Show TV kanalına özel hazırlanmakta olan çok iddialı dizinin kadrosu içerisinde.

Ateşböceği adlı dizinin yanı sıra Kalk Gidelim adlı dizinin hemen sonrasında Çatı Katı Aşk adına sahip romantik komedi dizisinde yer alan Nilay Deniz, bu defa ise bir dram dizisi içerisinde rol almış olacak. Nilay Deniz’in Kırmızı Kamyon isimli diziye katılmış olduğunu Gazetecilerden Birsen Altuntaş twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu.

10 Ev Yapım firmasının Show TV kanalına özel hazırlıklarını devam ettirdiği dizinin başrollerinde ise Görkem Sevindik ile birlikte Ushan Çakır rol almakta. Merak içerisinde beklenmekte olan ve de itfaiyecilerin yaşamını anlatacak ilk yerli yapım olarak öne çıkan Kırmızı Kamyon adlı dizide Nilay Deniz’in Yonca adına sahip bir karaktere can verecek olduğu da ifade edilmekte.

Bu esnada kahraman durumda olan itfaiyecilerin etkileyici hikayelerini seyircilerle buluşturmaya hazırlanan ‘‘Kırmızı Kamyon’’ adlı dizinin teaser afişi de çok kısa bir zaman öncesinde paylaşılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.