Ramo adlı dizide çok büyük bir şok

Ramo adlı dizide çok büyük bir şok

19

Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle Cuma günlerinde buluşmaya devam eden Ramo adlı dizi, aksiyonu çok ve de heyecanı oldukça üst seviyelerde yer alan bir dizi.

 

Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle Cuma günlerinde buluşmaya devam eden Ramo adlı dizi, aksiyonu çok ve de heyecanı oldukça üst seviyelerde yer alan bir dizi. Murat Yıldırım’ın yanı sıra Olgun Şimşek ile birlikte Esra Bilgiç ve de İlker Aksum gibi isimlerin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin 28. yeni bölümü de dün akşam ekranlardaydı

Diziye ikinci sezon içerisinde katılmış olan ve de Cihangir adlı karaktere can vermiş olan Olgun Şimşek’in dün akşam tarihi itibariyle de diziye veda etmiş olduğu ortaya çıkmış durumda. Dizinin paylaşılmasına sadece saatler kalmışken gazeteci Birsen Altuntaş, kulisten edinmiş olduğu bilgiyi twitter hesabı üzerinden paylaşıp, ayrılığı duyurmuş oldu.

Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç ikilisinin başarılı bir şekilde devam eden performanslarından dolayı göz doldurmuş olduğu Ramo adlı dizinin kötü adamı şeklinde 2020 – 2021 sezonu itibariyle izleyicilerin karşısına çıkmış olan Olgun Şimşek, çok güçlü bir sunum gerçekleştirmiş oldu.

Fakat dizi içerisinde hikaye gereğinde bundan böyle Cihangir’in yaşamını yitirmesi gerekliydi ve dün akşam da zaten beklenmekte olan bu adım atılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.