Arka Sokaklar adlı dizide artık intikam zamanı!

Arka Sokaklar adlı dizide artık intikam zamanı!

27

Arka Sokaklar isimli dizide Merve Oflaz’ın can vermiş olduğu Bahar isimli karakterin başına sıkıntılar gelmiş olacak.

 

Arka Sokaklar isimli dizide Merve Oflaz’ın can vermiş olduğu Bahar isimli karakterin başına sıkıntılar gelmiş olacak. Dizinin 22 Ocak Cuma tarihinde karşımıza gelecek 574. bölüm içerisinden yeni bazı görüntüler yayınlanmış durumda. Arif Müdür’ün dahi Ankara ilinden gelerek Hakan’a Bahar’ı koruyamamış olduğundan dolayı kızdığı söz konusu yeni bölüm, bayağı bir aksiyonlu geçiyor olacak. Pekala tam olarak neler yaşanacak? Hakan, Bahar’ın intikamını alabilmek amacıyla Zafer’le karşı karşıya kalmış oluyor!

Ekip komple, Bahar’ın düşmüş olduğu durumdan dolayı fazlasıyla öfkelidir. Özellikle de Hakan, sevmekte olduğu kadının kendisinden dolayı çok zor zamanlar geçiriyor olmasına hayıflanmaya başlıyor. Hızlı bir şekilde Bahar’a zarar vermiş olan Zafer’in bulunması gerekiyor. Açığa alınmış olan Hakan ise, Zafer’in izini bulmuş durumdadır. Bu söz konusu bilgiyi paylaşma amacıyla Asayiş Şubeye geldiği zaman tatsız bir olayla karşılaşmış olur.

Bahar’ın dayısı olarak tanınan Arif de oraya gelmiştir. Arif, hızlı bir şekilde Hakan’a sert sözler kullanarak saldırmaya çalışır; lakin, ekip arkadaşları tarafından durdurulmuş olur. Rıza Baba ise, Hakan’ın vermiş olduğu bilgiler ile operasyonu başlatmış olur. Zafer, ekibin yapmış olduğu baskından son anda kurtulmuş olsa da, kaçabilecek bir yeri kalmamıştır artık. Kovalamacanın ardından Hakan’la Zafer karşı karşıya kalmış olur. Hakan ise elinde yer alan silahını Zafer’e doğru doğrultur. Ekip arkadaşları ise Zafer’i hiç bir şekilde öldürmemesi amacıyla ona seslenmeye başlarlar ancak Hakan bu konuda da kararlıdır..

Zafer’in elinde yer alan Bahar’a tam olarak ne oldu? Hakan, karşı karşıya kaldığı Zafer’i öldürecek mi? İşte tüm bu soruların cevaplarını gelecek bölümde alabilmiş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.