Kefaret adlı dizide çok büyük bir şok

Kefaret adlı dizide çok büyük bir şok

27

Fox TV ekranlarında Pazar günlerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Kefaret adlı dizi, kendisine ait izleyici kitlesini yakalamış olan ve iyi reytingler elde etmeyi başarıp ilerleyen yapımlardan bir tanesi olmayı başardı.

 

Fox TV ekranlarında Pazar günlerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Kefaret adlı dizi, kendisine ait izleyici kitlesini yakalamış olan ve iyi reytingler elde etmeyi başarıp ilerleyen yapımlardan bir tanesi olmayı başardı. Dokuzuncu bölümü ardımızda bırakmış olduğumuz akşam seyircilerle buluşmuş olan Kefaret adlı dizide Sude’ye iyice alışmış olan Zeynep, yaşamının en büyük şokunu yaşayabilmenin de arifesinde..

Sude aslında, Zeynep’in kızı değil. Bu hususta Ahmet’in de şüpheleri var.. Ayrıca Meltem de, Ahmet’e DNA testinden söz ettikten sonra aslına bakılırsa kendisini ele vermiş hale geldi. Ancak bunun puzzle’ın öteki parçalarıyla net bir şekilde birleştirilmeden bir anlamı olabilecek mi görmüş olacağız. Ahmet ise, Zeynep’le ayrılması konusunda suçu Meltem’e yıkmış durumda. Eski eşini övmeye başlayan Ahmet, tekrardan Zeynep’le aynı ortam içerisinde yer almaktan da memnun.

Fakat Kefaret adlı dizide büyük gerçeğin ortaya çıkması için fazlasıyla az kalmış oldu. Sinan aynı zamanda, Cansu’nun Zeynep’in kızı olduğunu kanıtlayabilme amacıyla DNA testi yaptırmış olacak. Fakat Sude’ye bu denli alışmış olan Zeynep’in alacağı haberle beraber bütün yaşamının alt üst olacağını da bilmekte.

Hikayenin mevcut durumdaki gidişatı Zeynep’in çok yakın bir zamanda Sude’nin kızı olmadığını, gerçek kızının Cansu olduğunu öğrenecek olduğunu da göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.